Zamość

transport

Historia Przedsiębiorstwa Wielobranżowego VAN sięga 2005 roku, kiedy została utworzona korporacja chcąca zapewnić mieszkańcom Zamościa profesjonalne usługi taksówkowe.

Skutecznie łączymy tradycję i doświadczenie z nowoczesnością.
Stawiamy na ciągły rozwój, któremu towarzyszy wprowadzanie najnowszych rozwiązań technicznych. Szybka realizacja Państwa zamówień możliwa jest dzięki profesjonalnemu wyposażeniu jakie posiadają nasze taksówki - są to mianowicie nowoczesne terminale taxi, dzięki którym zlecenie od klienta przekazywane jest kierowcy w ciągu kilku sekund oraz radiotelefony, które pozwalają na dodatkową komunikację pomiędzy naszą centralą a kierowcami. Dodatkowo dzięki zastosowaniu specjalnego komputerowego systemu obsługi zgłoszeń i terminali jesteśmy w stanie szybko zlokalizować, w którym miejscu znajdują się nasze taksówki. Możemy wysłać auto, które jest w danym momencie najbliżej miejsca zamówienia, co bezpośrednio przekłada się na skrócenie czasu dojazdu do klienta.
 

W naszej ofercie posiadamy samochody typu van sedan i kombi. Zrealizujemy każde, nawet nietypowe zlecenie. Nasi kierowcy na życzenie klientów realizują niestandardowe zamówienia takie jak: przewóz zwierząt, doręczanie przesyłek, zakupy, odprowadzanie lub uruchamianie samochodu itp.

Zatrudniamy młodą, prężnie działającą załogę z wieloma ciekawymi i nowatorskimi pomysłami na rozwój i przyszłość firmy. Naszych kierowców cechuje życzliwość i uprzejmość. Pracując w systemie zmianowym pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ciągu kilkunastu lat działalności zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu mieszkańców naszego miasta, zawsze rzetelnie podchodzimy do powierzonych nam zadań, niezależnie od tego czy jest to przewóz osób, paczek czy zrobienie zakupów – każde zlecenie jest dla nas ważne.

Największym priorytetem dla nas jest zadowolony klient.

Biłgoraj

ślubPo kilku latach działalności ze zdobytym w Zamościu doświadczeniem, postanowiliśmy z naszą ofertą wkroczyć do Biłgoraja. Chcielibyśmy mieszkańcom tego pięknego, stale rozwijającego się miasta, umożliwić dostęp do wysokiej jakości usług przewozowych. Zdajemy sobie sprawę, że dotychczas w Biłgoraju ilość taksówek była niewielka, a klient zmuszony był dostosować się do dyspozycyjności kierowcy niejednokrotnie bardzo długo oczekując na dojazd, dlatego też my postanowiliśmy to zmienić.

Od pierwszego dnia działalności nasze atuty to: duża ilość taksówek, dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu, krótki czas dojazdu do klienta, bardzo korzystne ceny, szeroki zakres usług dodatkowych (zakupy, odpalanie i inne), możliwość zamówienia taksówki na konkretny termin i godzinę, najnowocześniejszy system przyjmowania i wysyłania zgłoszeń oparty o GPS i wiele, wiele innych.

Nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie
w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dziękujemy za Państwa zaufanie, obiecujemy być jeszcze lepsi w tym co robimy.

Szukasz pracy i masz doświadczenie w branży TAXI skontaktuj się z nami!

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość pracy na nowych samochodach.

Posiadamy licencję pośrednika!

Przejdź do formularza

taxi

Jesteśmy profesjonalną korporacją taksówkową z długoletnim doświadczeniem.

Śledź nas na:

Wozimy naszych klientów

  • 24 godziny na dobę
  • 7 dni w tygodniu
  • 365 dni w roku

Dane kontaktowe

tel. +48 665 11 94 55
tel. +48 84 194 55

Warszawa
Oddział: Zamość
Szczebrzeska 21