Kariera Zamość

Powstanie firmy P.W. VAN zmieniło dotychczasowe życie kilku osób. Od początku wiedzieliśmy że wprowadzenie na zamojski rynek kolejnej firmy taksówkarskiej spowoduje niemałe zamieszanie wśród kolegów taksówkarzy i mieszkańców naszego miasta. Z uśmiechem na ustach oznajmiamy, że o to nam chodziło i jesteśmy dumni z każdego dnia naszej działalności. Od pierwszego dnia staramy się być najlepsi w tym co robimy, udało się nam przełamać niekorzystny wizerunek taksówkarza i zdobyć zaufanie ogromnej liczby ludzi i firm korzystających z naszych usług. Zawsze stawialiśmy na kreatywność i koleżeństwo - dało to nam możliwość szybkiego rozwoju i zatrudniania wielu młodych ludzi. Pomysłowość i otwarcie pozwoliło nam stać się najczęściej zamawianą taksówką oraz najszybciej rozwijającą się firmą w Zamościu.

Od początku swojego istnienia Van Taxi stawia na ciągły rozwój, któremu towarzyszy wprowadzanie najnowszych rozwiązań technicznych. Szybka realizacja Państwa zamówień możliwa jest dzięki profesjonalnemu wyposażeniu jakie posiadają nasze taksówki - są to mianowicie nowoczesne terminale taxi, dzięki którym zlecenie od klienta przekazywane jest kierowcy w ciągu kilku sekund oraz radiotelefony, które pozwalają na dodatkową komunikację pomiędzy naszą centralą a kierowcami. Dodatkowo dzięki zastosowaniu specjalnegokomputerowego systemu obsługi zgłoszeń i terminali jesteśmy w stanie szybko zlokalizować, w którym miejscu znajdują się nasze taksówki i wysłać auto, które jest w danym momencie najbliżej miejsca zamówienia, co bezpośrednio przekłada się na skrócenie czasu dojazdu do klienta. Precyzyjny program komputerowy oraz znaczna liczba taksówek pozwala nam dojechać do klienta w czasie nie przekraczającym z reguły pięciu minut od momentu złożenia zamówienia.

W naszej ofercie posiadamy samochody typu van sześcio, siedmio i ośmioosobowe następujących marek: Renault, Dacia, Opel, Seat i Ford. Samochody te oprócz funkcji standardowej taksówki osobowej mogą być wykorzystywane także jako samochody typu kombi i wieloosobowe. Ich niewątpliwą zaletą jest bardzo duża przestrzeń bagażowa oraz to, że jednocześnie może nimi podróżować większa liczba osób. Ponadto większość naszych taksówek to samochody kombi umożliwiające przewóz większego bagażu, bez dodatkowych kosztów. Zrealizujemy każde, nawet nietypowe zlecenie. Nasi kierowcy na życzenie klientów realizują niestandardowe zamówienia takie jak: przewóz zwierząt, doręczanie przesyłek, zakupy, odprowadzanie lub uruchamianie samochodu itp.


W trakcie swojej działalności Firma Van Taxi stała się największą zamojską korporacją taxi. Zatrudniamy młodą, prężnie działającą załogę z wieloma ciekawymi i nowatorskimi pomysłami na rozwój i przyszłość firmy. Naszych kierowców cechuje życzliwość i uprzejmość. Pracując w systemie zmianowym pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ciągu kilku lat działalności zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu mieszkańców naszego miasta, zawsze rzetelnie podchodzimy do powierzonych nam zadań, niezależnie od tego czy jest to przewóz osób, paczek czy zrobienie zakupów – każde zlecenie jest dla nas ważne. Usługi wykonujemy szybko i bezpiecznie. Nowych klientów pozyskujemy poprzez systematyczne podnoszenie jakości naszych usług.

Dziękujemy za Państwa zaufanie, obiecujemy być jeszcze lepsi w tym co robimy.