Kariera Biłgoraj

Po kilku latach działalności ze zdobytym w Zamościu doświadczeniem, postanowiliśmy z naszą ofertą wkroczyć do Biłgoraja i mieszkańcom tego pięknego, stale rozwijającego się miasta, umożliwić dostęp do wysokiej jakości usług przewozowych. Zdajemy sobie sprawę, że dotychczas w Biłgoraju ilość taksówek była niewielka a klient zmuszony był dostosować się do dyspozycyjności kierowcy niejednokrotnie bardzo długo oczekując na dojazd dlatego też my postanowiliśmy to zmienić!

Od pierwszego dnia działalności nasze atuty to: duża ilość taksówek, dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu, krótki czas dojazdu do klienta, bardzo korzystne ceny, szeroki zakres usług dodatkowych (zakupy, holowanie, odpalanie i inne), możliwość zamówienia taksówki na konkretny termin i godzinę, najnowocześniejszy system przyjmowania i wysyłania zgłoszeń oparty o GPS i wiele, wiele innych. Więcej o naszych usługach dowiedzą się Państwo korzystając z poszczególnych zakładek w menu w prawej części strony internetowej www.taxibilgoraj.pl .

Zdajemy sobie sprawę, iż jako pierwszej korporacji w Biłgoraju spoczywa na nas odpowiedzialność zmiany stereotypowego wizerunku taksówek dlatego też zobowiązujemy się świadczyć nasze usługi w najwyższej jakości (popartej ponad dziesięcioletnim doświadczeniem) w bardzo konkurencyjnych cenach!

W trosce o jak najwyższą jakość obsługi Klientów naszego nowego oddziału prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i opinii co pomoże nam dostosować nasze usługi do Państwa wymagań.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno dzwoniąc pod nr tel. 722-02-03-04 jak też korzystając z naszej mobilnej aplikacji na urządzenia z systemem android.